NDG
NDG kviečia dalyvauti Dariaus Žiūros parodą "Portretai" lydinčiuose renginiuose.
Daugiau informacijos >
NDG
Vasario 25 - kovo 5 d. NDG vyks performanso kūrybinės dirbtuvės su Yaryna Shumska iš dirbtuvių ciklo "Aš esu čia".
Daugiau informacijos >
NDG Auditorija
700 metų jaunas Vilnius gimtadienio proga kviečia vasario savaitgalius skirti šiuolaikiniam menui ir dalyvauti akcijoje SU-MENĖK.
Specialus nemokamas autobusas penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais vasario 3-26 d.
Susipažinkite su Nacionalinės dailės galerijos programa.
Daugiau informacijos >
NDG Auditorija
Tikimės, kad nepamiršote edukacinio projekto paaugliams "Kažkoks
keistas menas" ir jo dalyvių surengtos parodos "O kur žmonės?",
kuri NDG veikė 2021 lapkričio 13 d. - 2022 vasario 6 d.?
Daugiau informacijos >
NDG
Vasario 21 d. ir vasario 25 d. NDG vyks ekskursijos po parodą "Ribos ir paraštės: socialinė kritika tarpukario Lietuvoje" su kuratoriais Gabriele Radzevičiūte ir Norbertu Černiausku.
Daugiau informacijos >
Šeškinės prekybos centras ir NDG Auditorija
2023 m. vasario 19 d., sekmadienį 14-17 val. vyks architekto ir tyrėjo Martyno Mankaus rengiama ekskursija ir urbanistikos tyrėjo Oleksandro Anisimovo (Ukraina) paskaita. Tai - antras Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus renginys, surengtas bendradarbiaujant su Ukrainos nacionaliniu dailės muziejumi.
Daugiau informacijos >
NDG
Šiemet pirmą kartą Lietuvoje bus teikiami vizualaus meno kritikos apdovanojimai. Juos steigia Šiuolaikinio meno centras, LNDM Nacionalinė dailės galerija ir šiuolaikinio meno skaitmeninis žurnalas Artnews.lt. Iki šiol Lietuvoje tokių apdovanojimų nebuvo, tačiau jie labai reikalingi kaip būdas atkreipti didesnį dėmesį į tekstus apie vizualųjį meną, jų įvairovę, kokybę, autorius, meno leidinius bei patį meną. Pasak iniciatorių, šie apdovanojimai turėtų sukurti ne tik daugiau intrigos, bet ir sustiprinti rašančiųjų motyvaciją bei profesinį solidarumą, o prie skaitytojų, klausytojų ir žiūrovų priartinti geriausius metų tekstus.
Daugiau informacijos >
NDG
Pirmasis - mokomasis - radaras jau yra pristatytas į Lietuvą. Akcijos organizatoriai informuoja, kad nuo kovo 4 iki 12 dienos, kuomet prasidės Ukrainos gynėjų apmokymai, radarą visiems bus galima apžiūrėti Nacionalinės dailės galerijos patalpose Vilniuje
Daugiau informacijos >
NDG
Kovo 12 d., sekmadienį, 12 val. vyks ekskursija "Lietuvos ir Ukrainos modernus menas. Sąsajos" su Iryna Bila (ukrainiečių k.)
-------
Неділя, 12 березня, 12:00. екскурсія «Сучасне мистецтво Литви та України. Зв'язки» з Іриною Білою.
Daugiau informacijos >
NDG
Irano menininkės Sevdos Khatamian vedamos dirbtuvės 10-12 m. vaikams.
Daugiau informacijos >
NDG
Balandžio 22 d. 13 val. ir balandžio 23 d. 13 val. NDG vyks grupės Stitchit vedamos socialinio meno dirbtuvės.
#FramedinBelarus kūrybinės dirbtuvės yra skirtos visiems, kurie nori pareikšti solidarumą su Baltarusijos politiniais kaliniais, domisi tradiciniu siuvinėjimu ir nori prisidėti prie politinei rezistencijai dedikuoto socialinio meno projekto.
Daugiau informacijos >
NDG
Balandžio 28 - 29 d.
Naujasis Baltijos šokis. Aina Alegre FANDANGO & OTHER CADENCES - STUDY 4
Daugiau informacijos >
NDG
Gegužės-birželio mėnesiais kviečiame registruotis į nemokamas ekskursijas po šiuo metu NDG vykstančią parodą "Sutrikus tai tampa apčiuopiama. Infrastruktūros ir solidarumai už posovietinės būklės".
Daugiau informacijos >
NDG
Galerijos darbo laikas Muziejų nakties metu: gegužės 13 d., šeštadienį, galerija veiks nuo 15 val. 15-18 val. lankymas su galerijos bilietu, 18-23 val. lankymas nemokamas.
Daugiau informacijos >
NDG
Jau devintus metus organizuojamas atviros architektūros savaitgalis "Open House Vilnius" vėl atveria miesto erdves ir kviečia pažinti išskirtinę Vilniaus architektūrą bei sužinoti, kokie elementai ją daro patogią būti. NDG šiemet vėl dalyvauja renginyje ir laukia architektūra besidominčių lankytojų gegužės 13-14 dienomis.
Daugiau informacijos >
NDG auditorija
Birželio 1 d., nuo 19 val. NDG auditorijoje vyks Meno kritikos apdovanojimų teikimas. Kviečiame renginį stebėti nuotoliu - jis bus tiesiogiai transliuojamas NDG facebooko paskyroje.
Daugiau informacijos >
NDG auditorija
Birželio 7 d. 17 val. NDG auditorijoje vyks knygos "Abrakadabra: Antano Martinaičio & Co mimikrijos, psichodelikos iš L. Drazdauskaitės rinkinio" pristatymas.
Daugiau informacijos >
NDG
Birželio 9-11 d. Nacionalinėje dailės galerijoje kviečia į svetingo savaitgalio, skirto parodos "Svetimšalio žvilgsnis į Vilnių" uždarymui, renginius.
Daugiau informacijos >
NDG Auditorija
Birželio 6 - liepos 6 dienomis lankytojai bus kviečiami dalyvauti tyrime ir pasidalyti savo potyriais po apsilankymo parodose penkiuose LNDM muziejuose Vilniuje: Nacionalinėje dailės galerijoje, Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje, Vytauto Kasiulio dailės muziejuje, Radvilų rūmų dailės muziejuje, Vilniaus paveikslų galerijoje.
Daugiau informacijos >
NDG
Paskutinį parodos "Sutrikus tai tampa apčiuopiama. Infrastruktūros ir solidarumai už posovietinės būklės" veikimo savaitgalį kviečiame dalyvauti uždarymo renginiuose ir nemokamose ekskursijose.
Daugiau informacijos >
NDG Auditorija
Liepos 1 d., šeštadienį, 12 val. vyks ukrainiečių projekto "Pergalės kelias. UA" pristatymas - kūrybinės dirbtuvės.
Daugiau informacijos >
NDG
Rugsėjo 21 d., nuo 18 val. Nomedos ir Gedimino Urbonų parodoje "Dalinai užpelkinta institucija" vyks Natalijos Grom vedamos nendrių popieriaus gamybos dirbtuvės.
Daugiau informacijos >
NDG
Rugpjūčio 30 d. 17:00 - 18:30 val. NDG vyks ketvirta dirbtuvių "Multicultural Women Workshops Awakening Creativity" sesija.
Daugiau informacijos >
NDG
Rugpjūčio 23 d., nuo 17 val. vyks menininkų Nomedos ir Gedimino Urbonų ekskursija po parodą "Dalinai užpelkinta institucija".
Daugiau informacijos >
NDG
Rugsėjo 7-10 dienomis vyksiančiame "Vilniaus galerijų savaitgalyje" dalyvaus ir NDG. Galerijos lankytojo bilietui savaitgalio metu bus taikoma 50 proc. nuolaida.
Daugiau informacijos >
NDG
Sodų maketų dirbtuvės šeimoms "Sukurk svajonių sodą" su PUPA urbaniste Justina Muliuolyte.
Daugiau informacijos >
NDG
Rugsėjo 18-24 d. yra paskutinė išskirtinio lankytojų dėmesio sulaukusių parodų "Dalinai užpelkinta institucija" ir"6 arai priežiūros. Kolektyviniai sodai" savaitė. Ta progra galerijoje - svetingas savaitgalis.
Daugiau informacijos >
NDG
Menininko Vsevolod Kovalevskij kūrybinės dirbtuvės paaugliams ir jaunimui "Sodų stogų asambliažai"
Daugiau informacijos >
NDG
Spalio 7-8 NDG vyks trečiasis fotografų bendruomenės organizuojamas renginys - fotografijos meno mugė "Fotografijos savaitgalis".
Daugiau informacijos >
NDG
Spalio 22 d., šeštadienį, 12 val. NDG vyks Donato Linkaus kūrybinės dirbtuvės disleksiją turintiems paaugliams "Dirbtuvės. Kokios dirbtuvės?"
Daugiau informacijos >
NDG Auditorija
Spalio 26 d., 18 val. NDG vyks Marijos Drėmaitės paskaita ir knygos "Jūs gaunate butą. Gyvenamoji architektūra Lietuvoje 1940-1990 metais" pristatymas su knygos bendraautoriais Vilte Janušauskaite, Matu Šiupšinsku ir Nojumi Kizniu. Moderuos Tomas Vaiseta (Vilniaus universitetas).
Daugiau informacijos >
NDG
Gruodžio 3 d. NDG lankytojai turės paskutinę galimybę apžiūrėti parodą "JCDecaux premija 2023: Mainais į amžius".
Daugiau informacijos >
NDG
Lapkričio 12 d., sekmadienį, 13 val. vyks Vsevolod Kovalevskij vedamos kūrybinės dirbtuvės jaunimui ir suaugusiems "Vilniaus stogų asambliažai".
Daugiau informacijos >
NDG
Perduodamas atsparumas - tai dviejų dienų tarpdisciplininė programa, skirta atminčiai, perduodamai iš kartos į kartą ir išsaugomai tam tikrose vietose. Atsiminimus sudaro ne tik asmeninė patirtis. Jie - ypač jei susiję su trauminiais išgyvenimais- gali būti perduodami epigenetiškai ir kultūriškai ir taip išlikti ilgus laiko periodus.
Daugiau informacijos >
ZOOM platforma
Lapkričio 25 d., šeštadienį, 18 val. vyks "JCDecaux premija 2023: Mainais į amžius" parodoje dalyvaujančios menininkės Urtės Janus ir psichoterapeutės Marie-Aimée de Montalembert virtualus (ZOOM platformoje, nuoroda bus suteikiama po registracijos) edukacinis užsiėmimas "Keliauti per amžius: įkūnytos vaizduotės dirbtuvės".
Daugiau informacijos >
NDG Auditorija
Lapkričio 23 d., 18 val. NDG auditorijoje vyks fotografės Claudijos Heinermann naujausios knygos iš trilogijos "Sibiro tremtiniai" paskutinės dalies "Sibiro tremtiniai - laisvės kovotojai" pristatymas.
Daugiau informacijos >
NDG
Gruodžio 16 d. 14 val. vyks Giorgio Ruggeri vedamos kūrybinės dirbtuvės "Viena istorija - daug pasakojimų", skirtos parodai "Vilnius, Wilno, Vilne 1918 - 1948. Vienas miestas - daug pasakojimų".
Daugiau informacijos >
NDG
Gruodžio 9 d. 13 val. NDG vyks Jurgos Jackevičiūtės kūrybinės dirbtuvės "Tarpukario žydiško Vilniaus fragmentai", skirtos parodai "Vilnius, Wilno, Vilne 1918 - 1948. Vienas miestas - daug pasakojimų".
Daugiau informacijos >
PROGRAMA
Kuratorė Monika Dorniak
Lapkričio 16 d.
15.00-16.00 val.
Rasa Antanavičiūtė ir Austėja Tavoraitė- Nutrauktas šimtmečius
trukęs tęstinumas
Vieta: Nacionalinės dailės galerija, paroda "Vilnius, Wilno,
Vilne 1918 - 1948 . Vienas miestas - daug pasakojimų"
Formatas: pokalbis apie istoriją ir ekskursija po parodą
Antrojo pasaulinio karo metais ir iškart po jo Vilniaus gyventojų sudėtis dramatiškai pasikeitė, todėl nutrūko asmeninis ir istorinis pasakojimas, siejantis gyventojus su šiuo miestu, o taip pat ir šimtmečius trukęs tęstinumas. Išplėstinėje ekskursijoje atkreipsime dėmesį į XX a. Vilniaus demografinius pasikeitimus ir aptarsime dėl jų kylančius nesusipratimus, kurie lydi mūsų santykį su miestu. Pasivaikščiojimas ir pokalbis vyks parodoje "Wilno, Vilnius, Wilne", dalyvaujant parodos gidei.
16:00-16:30 (ir visą dieną)
Katherina Gorodynska - Viskas, ko nėra
Vieta: Nacionalinės dailės galerijos vestibiulis
Formatas: instaliacija ir performansas
Teksto, kuris buvo parašytas tam, kad būtų atpasakojamas,
pradžioje bus pristatoma instaliacija. Tai beveik tuščias kambarys.
Instaliaciją pamatysime būsimajame laike, nes erdvė, apie kurią
kalbės Katherina Gorodynska, pasirodys nesanti reali erdvė. Tai
reiškia, kad ji dar neegzistuoja. Ukrainiečių kilmės vokiečių
menininkės instaliacija bus išplėtota per dvi dienas. Ją papildys
performatyvūs intarpai, kurie pasirodys įvairiose vestibiulio
vietose skirtingu laiku. Būkite atidūs!
16.30-17.30 val.
Ieva Balčiūnė, Michal Jurgielewicz, Jonas Palekas -
Pasaldinimas
Vieta: Nacionalinės dailės galerijos vestibiulis
Formatas: istorijų pasakojimo ir maisto dirbtuvės
Šiose interaktyviose ir (karčiai) saldžiose dirbtuvėse aptarsime
raminamąsias ir slopinamąsias cukraus savybes, svarstydami, kiek
jos gali pakeisti istorinius naratyvus. Skanėstai padeda mums
pamiršti skausmą, bet kas atsitiks, jei sudėtingu laikotarpiu jais
bus siekiama užvaldyti mintis? Kartu su mokslininke Ieva Balčiūne
ir menininkais Michalu Jurgielewicziumi bei Jonu Paleku šią temą
nagrinėsime per istorijų pasakojimo prizmę, kurdami nostalgišką bei
gundantį vaflinį pyragą. Registruotis nebūtina.
17.30-20.00 val.
Kamal Ahamada - Orumo atgavimas per kultūrą
Vieta: Nacionalinės dailės galerijos auditorija
Formatas: paskaita ir dirbtuvės -> Būtina registracija
Šiame hibridiniame seminare, kuriame paskaita derinama su interaktyvia dalyvių veikla, gilinsimės į orumo sąvoką ir jos kultūrines apraiškas kolonizuotose visuomenėse. Remdamiesi Komorų salų "Aanda" arba "Didžiųjų vestuvių" tradicija, kaip tyrimo objektu, aiškinsimės, kaip Komorų salų gyventojai taiko kultūrinę praktiką gydymui, taip pat siekdami atgauti orumą. Tai stiprus atsakas į istorines ir tebesitęsiančias traumas, patirtas dėl dešimtmečius Prancūzijos vykdytos kolonizacijos, dėl kurios šalis atsidūrė skurde ir neviltyje. Dirbtuves vainikuos kultūrinė inscenizacija, kurioje visi aktyviai prisidėti bus skatinami visi dalyviai. Prašome registruotis.
17:30 - 20:00 val.
Jonas Palekas - Molyje keptos daržovės ir kiti netikėtumai
Vieta: Nacionalinės dailės galerijos vestibiulis
Formatas: Maisto gaminimo dirbtuvės
Šiose dirbtuvėse menininkas Jonas Palekas pakvies į dviejų dienų instaliaciją mokytis tradicinės daržovių kepimo molyje ir ugnyje technikos. Iškeptos aržovės bus valgomos kitą dieną, todėl kviesime grįžti paragauti rezultato!
Lapkričio 17 d.
12.00 -16.00 val.
Liza Baliasnaja ir Rūta Junevičiūtė - Jautrūs taškai: traumos
raiška kūne
Vieta: SODAS 2123
Formatas: somatinės dirbtuvės -> Būtina registracija
Poetas CAConrad rašo "Esam laiko mašinos/iš vandens ir
kraujo/modeliuotos nyksmui/jeigu neatleisim traumos" ("We are time
machines/ of water and flesh/ patterned for destruction/ if we do
not release the trauma.")
Trauma visados įvyksta kūne. Tai yra neverbalinis pasakojimas,
kuriuo mūsų kūnas praneša apie tai, kas saugu ir kas ne. Tai ne
trūkumas ar silpnybė, bet nepaprastai efektyvus reikmuo gyvenimui
tęstis. Mes visi esame kūnai, gimę iš kitų kūnų, maitinami ir
maitinantys kūnais. Baimė vienoje kartoje pereina į dirglumą ir
nerimą kitoje. Pikti žmonės gyvena piktuose kūnuose, o išsigandę -
kūnuose, kurie nesiliauja būdrauti. Kūnas mena ir užtikrina
įsiminimo galimybę. Kūnai ne tik yra atminties vietos, bet ir
portalai susisiekti su praeitim. Dėmesys tam, ką kūnas komunikuoja,
gali būti veiksmingas įrankis atrakinti ir keisti savo santykį su
traumine žyme. Mes klausiame savęs, ar neturėtume laikyti savęs
atsakingais/-omis už tai, kad nešiojame transgeneracinę traumą su
užprogramuotu polinkiu pakartoti, vietoj to, kad ją paleistume?
Kaip somatinės praktikos ir bendrabūvio formos gali skatinti
kolektyvinį ir asmeninį potrauminį augimą? Kaip į kūną orientuotos
prieigos gali gydyti holistines žaizdas, saugomas gėdos ir
atsiribojimo sluoksnių, ir fragmentuojančias mūsų įkūnytas
patirties tiesas?
Dirbtuvės atviros ribotam žmonių skaičiui (10 dalyvių). Kviečiami
visi norintys ir nereikia jokios somatinės ar judesio praktikos
patirties. Jeigu turite specialiųjų poreikių, prašome mus
informuoti iš anksto. Rezervuoti vietas į dirbtuves galima iki
lapkričio 14 d. (23.59 val.), laikantis eiliškumo principo. Prašome
registruotis.
17.00-18.00 val.
Danutė Gailienė - Kova su bejėgyste
Vieta: Nacionalinės dailės galerijos auditorija
Formatas: diskusija (moderuoja Monika Dorniak)
Kultūrinių ir epigenetinių traumų tyrimai yra populiari
tarpdisciplininių tyrimų tema, kuri mūsų visuomenei tampa vis
svarbesnė. Postskaitmeninėje visuomenėje vartotojai nuolat
susiduria su žiauriais vaizdais, pavyzdžiui, neseniai matytomis
Ukrainos karo nuotraukomis. Kokį poveikį tokie šokiruojantys
vaizdai daro, pavyzdžiui, sovietų okupacijas išgyvenusių žmonių
palikuonims? Ar traumos perdavimas iš kartos į kartą yra susijęs su
atsparumo perdavimu iš kartos į kartą? Kuratorės Monikos Dorniak ir
profesorės Danutės Gailienės pokalbyje nagrinėjami šie ir kiti
klausimai, pabrėžiant atsparumo svarbą mūsų laikais.
18.00-18.50 val.
Agnė Jokšė - Besąlygiška meilė
Vieta: Nacionalinės dailės galerijos auditorija
Formatas: filmo peržiūra
"Besąlygišką meilę" sudaro keli tarpusavyje susieti skyriai, per
kartų santykių prizmę nagrinėjantys temas, susijusias su globa,
atjauta ir meile. Jos įkurdinamos lygiagrečiai visuomeniniams ir
politiniams pokyčiams, vykusiems Lietuvoje apie 1990-uosius, kai iš
Sovietų Sąjungos ir jos ekonominių bei ideologinių modelių buvo
pereinama į šiandieninę nepriklausomą valstybę (ir jos
neoliberalią, kapitalistinę ir vadinamąją "vakarietišką"
ideologiją).
Turėdama omenyje šį specifinį geografinį ir sociopolitinį
kontekstą, Agnė Jokšė kelia klausimą: kaip dvi sociologiškai tokios
skirtingos - vadinamosios "prarastoji" ir "nepriklausomybės"
kartos, kurių viena susiformavo iki 1990-ųjų pereinamojo
laikotarpio, o kita gimė atkūrus suverenią Lietuvą - tapo tokios
artimos, tuo pačiu likdamos politiškai ir ideologiškai toli viena
nuo kitos? Kaip tų kartų susidūrimai veikia šių dviejų grupių,
dažnai glaudžiai siejamų šeimos ryšiais, santykių dinamiką?
"Besąlygiškoje meilėje" Jokšė stebi ir seka šeimos santykių gijas,
vedančias į, atrodytų, paprastas, tačiau švelnias emocijų buveines.
Filmuodama ir užduodama klausimus savo didelei šeimai Lietuvoje bei
lietuvių išeivijai Europoje, ji surašo jų ritualus ir renka
prisiminimus, bandydama sulipdyti šios "prarastos" kartos, kuriai
priklauso jos tėvai, portretą. Nors Jokšės tyrimai paremti kartų
skirtumų bei kultūrinių traumų idėjomis, "Besąlygiškos meilės"
erdvė yra rami. Ji siekia giliau nei nusivylimas ir konfliktai ir
pereina į bendrą artimumo būseną, kurioje žmogus - susitaikęs,
besiilsintis, juokaujantis, susijaudinęs ir besidalijantis su
kitais. Šios valandos atskleidžia, kokia banali yra besąlygiška
meilė - ir kokia būtina bei nepakeičiama priešinantis blogio
banalumui.
(Teksto autorė Monika Kalinauskaitė)
19.00-19.30 val.
Katherina Gorodynska ir Agnė Jokšė - Kalbos
prievarta
Vieta: Nacionalinės dailės galerijos auditorija
Formatas: diskusija (moderuoja Monika Dorniak)
Ieškodami atsakymų, išgyvenusiųjų palikuonys dažnai stengiasi
kapstytis praeities žaizdose ir atskleisti savo protėvių patirtį.
Tačiau kas turi teisę atverti praeities skaudulius? Ir kokią
reikšmę bei pasekmes gali turėti prisiminimų slėpimas? Šiame
Monikos Dorniak moderuojamame pokalbyje bus nagrinėjama pusiausvyra
tarp patirčių slėpimo ir atskleidimo, taip pat tarp šeimos istorijų
pasakojimų ir meninių tyrinėjimų.
19.30-21.00 val.
Michal Jurgielewicz ir Jonas Palekas - The Practice Of
Airing
Vieta: Nacionalinės dailės galerijos vestibiulis
Formatas: instaliacija ir performatyvi vakarienė
Sėdint kartu aplink laužą ar už vakarienės stalo atsiranda jaukumo
pojūtis ir sukuriami glaudūs ryšiai. Kaip atsiranda ši šiluma,
kodėl jaučiamės saugūs dalydamiesi maistu ir savo pažeidžiamumu,
iššūkiais bei emociniais išgyvenimais? Kaip galime užtikrinti
prieinamumą ir solidarumą meno institucijose, kad visi turėtų
galimybę būti išgirsti?
"The Practice Of Airing" yra dviejų dienų performansas ir
susibūrimo erdvė, kurios centre - maistas. Ši erdvė skatina mus
vienus su kitais dalytis savo santykiu su modernizacija,
nostalgija, atmintimi, istorijos ištrynimu, transformacija, trauma
ir sveikimu. Per dvi dienas maisto ruošimas, maisto gaminimas ir
surinktų objektų išdėstymas pertvarkys institucinę Nacionalinės
dailės galerijos choreografiją, publika bus kviečiama spontaniškai
dalyvauti, o paskutinę programos dieną vyks jauki vakarienė.
Kviečiame prisidėti prie "The Practice Of Airing" akcijos
Nacionalinėje dailės galerijoje. Galbūt turite dovanojamų baldų,
namų apyvokos daiktų, o gal turite daiktų, kurie Jus turi ypatingą
reikšmę bei pasakoja istorijas, kuriomis norėtumėte pasidalyti su
kitais? Atneškite juos lapkričio 16 d. į Nacionalinę dailės
galeriją. Kartu su menininkais galėsite sukurti kolektyvinę namų
aplinką, kurioje vyks kūrybinės dirbtuvės, diskusijos, pokalbiai ir
performansai.
Visą dieną
Katherina Gorodynska - Viskas, ko nėra
Vieta: Nacionalinės dailės galerijos vestibiulis
Formatas: instaliacija ir performansas
Teksto, kuris buvo parašytas tam, kad būtų atpasakojamas,
pradžioje bus pristatoma instaliacija. Tai beveik tuščias kambarys.
Instaliaciją pamatysime būsimajame laike, nes erdvė, apie kurią
kalbės Katherina Gorodynska, pasirodys nesanti reali erdvė. Tai
reiškia, kad ji dar neegzistuoja. Ukrainiečių kilmės vokiečių
menininkės instaliacija bus išplėtota per dvi dienas. Ją papildys
performatyvūs intarpai, kurie pasirodys įvairiose vestibiulio
vietose skirtingu laiku. Būkite atidūs!